
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ω |
| Height - Seated (Max) | 1.35 mm |
| Length | 5.0038 mm |
| Width | 3.2004 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.3462 mm |
| Packaging | Reel |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 8 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Schedule B | 8541600080 |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$0.38814
Ext.Price$0.38814
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38814 | $0.38814 |
| 10 | $0.32830 | $3.28300 |
| 25 | $0.31163 | $7.79075 |
| 50 | $0.29580 | $14.79000 |
| 100 | $0.28298 | $28.29800 |
| 300 | $0.27562 | $82.68600 |
| 500 | $0.26845 | $134.22500 |
| 1000 | $0.22741 | $227.41000 |
| 3000 | $0.22222 | $666.66000 |
| 5000 | $0.21715 | $1085.75000 |
| 10000 | $0.20176 | $2017.60000 |
